Upwork LIVE: How to resolve conflicts with clients | Як вирішувати конфлікти з клієнтами

Thu, Sep 8, 2022, 5:00 PM (EEST)

Спілкуйтеся з людьми у вашому регіоні на теми, які для вас найважливіші. Наші заходи Upwork LIVE зосереджені на тому, щоб допомогти об’єднати нашу спільноту за регіонами та зорієнтувати зі специфічних тем, таких як податкове регулювання чи створення вашого бізнесу.

About this event


Gain new insight into client conflict resolution and learn how you can increase the chance of positive client feedback!


Join us as Maksym Babych, Petro Dubas, and Evgeniy Beloshytskiy share their experiences in resolving conflicts with clients. Be sure to stay until the end for an online networking session where you can share your thoughts.


Mark your calendars: September 8, 2022, at 5 pm EEST for a unique opportunity to improve your skills in managing potential conflicts with clients and network with your peers.


Spaces are limited, so reserve your seat now.Disclaimer: Upwork does not provide legal advice, and as always, independent professionals remain responsible for their own compliance with all laws and legal requirements in operating their freelance business. The presentation represents the perspectives and opinions of the speakers, and Upwork does not endorse or take responsibility for any of the views expressed.Бажаєте отримати порцію корисної інформації про те, як правильно вирішувати конфлікти з клієнтами та збільшити шанси на отримання позитивного відгуку по завершенні проектів?


Запрошуємо Вас приєднатися до нашого стріму, на якому Максим Бабич, Петро Дубас та Євгеній Білошицький поділяться досвідом у вирішенні конфліктів з клієнтами. Їхні виступи продовжить online-сесія нетворкінгу, де ви зможете поділитися власними думками по темі заходу.


Збережіть цю дату у ваших календарях – 8 вересня 2022 року, початок о 17:00 – і не пропустіть унікальну можливість покращити навички в управлінні потенціальними конфліктами з клієнтами та поспілкуватися з колегами по цеху.


Кількість місці обмежено, тому бронюйте місце вже зараз.


Дисклеймер: компанія Upwork не надає консультації з правових питань, і як завжди, незалежні професіонали несуть відповідальність за відповідність їхньої діяльності вимогам законів та правовим актам. Доповіді спікерів містять їхні думки і компанія Upwork не несе відповідальність за жодну з висловлених точок зору.


Speakers


Hosts

 • Євгеній Білошицький

  Євгеній Білошицький

  Upwork Амбасадор

  See Bio
 • Олександр Хайнас

  Олександр Хайнас

  Upwork Амбасадор

  See Bio